Kontakt

Kontakt oss

StillingNavnTelefonEpost
Daglig leder Gustav Folkstad 97 66 78 33 gustav@sevareid.no
Økonomi Marianne Rød 41 46 21 30 marianne@bolaks.no
Smolt, salg Torild Lohne 90 15 88 74 torild.lohne@sevareid.no
Teknisk leder Jan Magnus Markhus 48 18 86 56 jan-magnus@sevareid.no
Teknisk   Gudmund Midtrød 90 12 17 60 gudmund@sevareid.no
Produksjonsleder Steffen Günther 40 02 13 90 steffen@sevareid.no
HMS/leder Gjermund Lygre Kongsvik 41 22 14 94 gjermund@sevareid.no
Utbygging/Bas/forkjøp Geir Rolland 97 66 78 34 geir@sevareid.no
Røktere Roger Rolland 99 02 85 80 roger@sevareid.no
Lærling Fuxa   97003301 fuxa@sevareid.no
(Innkjøp rekvisita/arb.klær) Joy Haga 41 12 81 92 joy@sevareid.no
Jørn Helland 95 90 28 31
Håvard Malkenes 95 82 41 71
Geir Inge Knutsen 98 44 19 59
Klementina Zukovaite 40 59 69 14
Sentralbord   56 58 06 50

Faktura: faktura@sevareid.no

Adresse: Postboks 54. 5644 Sævareid. Telefon: 56 58 06 50

NB: Besøkende må i anleggsperioden kjøre inn fra oppsiden. Kjør altså IKKE ned til Sævareid sentrum, men følg vegen 100m retning Baldersheim, og sving inn til høyre. Varelevering er fortsatt inn gamle innkjørsel over broen. Også anleggsarbeidere bruker gamle ingangen.


Vis større kart